Historia Veblen narodziła się dawno temu, to włoska kultura designu, której korzenie wiążą się z elegancją, rzemiosłem, wyczuciem smaku i piękna.

Kryształ – jeden z najstarszych materiałów w historii ludzkości, który zawsze był synonimem bogactwa i dobrego stylu właściciela, począwszy od rodzin arystokratycznych uwiecznianych na egipskich hieroglifach ze swoją szklaną biżuterią. Tak samo Fiam Italia podbił najbardziej znane domy świata, stając się urodzajną glebą dla prestiżowych projektantów i marek uznanych przez wyjątkowo uważną i wyrafinowaną publiczność.
Veblen ma swój punkt wyjścia w historii napisanej przez rodzinę Livi na szkle i krysztale. W know-how osiągniętym dzięki ekskluzywności kształtów oraz interpretacji pragnień tych, którzy chcą wzbogacić swe życie cennymi elementami wyposażenia, które przekazują elegancję.

Veblen to sztuka łączenia szkła z drewnem, tkaninami, wysokiej jakości skórami. To połączenia piękna, wygody i luksusu.

światowej sławy twórców. Bonaldo uważa, że tylko poprzez połączenie różnych doświadczeń, może wzbogacić kreatywność i innowacyjność: wielokulturowość projektantów z różnych krajów, przyczynia się do innowacyjnego rozwoju marki i jej produktów.
Bonaldo proponuje wspaniałe meble z najwyższej jakości tworzyw, które stanowią wspaniały element dekoracyjny jednocześnie są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dodatkowa ich zaleta to odporność na warunki atmosferyczne, oznacza to, że możemy je również stosować na zewnątrz. Bonaldo to meble o ciekawej i unikalnej stylistyce, wykonane z materiałów najwyższej jakości. W swojej ofercie firma posiada meble nowoczesne proste i funkcjonalne, wykończone skórą, szkłem i metalem a także wyrafinowane meble klasyczne o eleganckich i ponadczasowych formach.