O MNIE

Wszystko zaczęło się 20 lat temu i jak to w życiu bywa, to gdzie teraz jestem, stało się dziełem przypadku, rzuciłam medycynę dla włoskiego wzornictwa. Pierwsze 10 lat było ciekawym doświadczeniem, pracowałam jako szefowa salonów meblowych, doradzałam oraz z powodzeniem projektowałam wnętrza domów.
Pierwsze, prawdziwe zauroczenie, to spotkanie w Mediolanie firmy Fiam Italia. Zamarzyło mi się wprowadzenie tej marki na rynek polski i przekonałam managment, że to właśnie ja będę potrafiła zrobić to najlepiej. W meblach szklanych Fiam Italia urzeka niesamowite wrażenie lekkości, proporcji i smaku. W tamtych czasach, gdzie w Polsce królowało drewno, wprowadzenie  na rynek produktów ze szkła nie było rzeczą prosta, ale udało się.
Poznałam wspaniałych ludzi z pasją i moja praca dzięki nim to również pasja i radość. W konsekwencji, za namową włoskich przyjaciół, 10 lat temu, rozpoczęłam organizowanie rynku wyselekcjonowanym przeze mnie, włoskim markom. Stworzyłam własną agencję w Polsce. Bonaldo, to druga firma rodzinna, z którą związałam się wiele lat temu. Spotkania i rozmowy z wybitnymi, ciekawymi, charyzmatycznymi projektantami, takimi jak Vittorio Livi, Mauro Lipparini, Karim Rashid , Gabriele Centazzo czy ostatnio Alessandro Mendini miały i wciąż mają wpływ na moje decyzje i wybory, kształtują moje poglądy oraz gust.

Jako agencja, proponujemy szeroki wachlarz
produktów, od nowoczesności, po meble klasyczne, z litego drewna, czyli tzw. meble z duszą. Kocham eklektyzm, jego estetyka jest mi bliska, wiec chętnie łącze style – drewno ze szkłem i metalem. Z tego powodu rozszerzam ofertę o kolejne firmy, z założenia producenci muszą różnic się od siebie stylistycznie.

Nasza agencja promuje kreatywność, dobre wzornictwo, wysoką technologię, jakość, innowacyjność, no i oczywiście oryginalność a nie inspiracje czy kopie.